tsitaat Truudus ei näita armastuse, vaid iseloomu tugevust tsitaat Anonüümne

Unustatud suveöö

Kargel, vaiksel suveööl ma oma akna avan ja nukra pilguga vaid kuusirpi kõrgel ülal taban. See toob mul meelde, kuidas kuvas see kunagi ka üle meie ühiste retkede, veel seni unustamatute naudinguhetkede.

Kas mäletad ka seda, kui kõlas eemal äike ja meile tundus see vahemaa veel kauge, kuid sina juba tajusid, et torm niipea siiski ei rauge? See olid alati sina, kes tõi minus esile tahte ja jõu, andsid mulle eksistentsi mõtte, täitsid armastusega mu põu.

Nüüdseks möödas need päevad on ammu ja jäädavalt läinud ka sina, mispärast siis väärin elu veel mina? Miks küll varem õiget rada ma ei näinud ja ühiseid samme sinuga koos me sellel ei käinud.
Lõpuks kerkimas päev on uus ja viimaks ometigi ma juba tajun, kuidas koos sinuga jäädavalt igavikku ma vajun...

1
SAADA LUULETUS SÕBRALE 🠓
Loe järgmist luuletust
Vali teema: Luuletusi, mis on selle luuletuse sarnased ja mida sa pole veel lugenud, meil kahjuks ei ole
Vali suvaline
RemyKalda
Kasutaja RemyKalda profiilipilt

Minu kirjutistesse on põimitud pisut nii luulet, filosoofiat, sügavamaid moraalseid arutelusid ja mõtisklusi elust ning selle väärtustest. Loomulikult on nendesse lisatud ka omaenese kogemusi ja mälestusi, mis ongi osaliseks inspiratsiooniallikaks.

Info
  • Autor: RemyKalda
  • Lisatud: 24/05/2019 01:12
  • Kategooria: Kurbus
  • Vaatamisi täna: 1
  • Vaatamisi kokku: 704PrivaatsuspoliitikaSellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun
Lisa enda luuletus
      Unustasid parooli?